Lege Artisczyli zgodnie z zasadami sztuki.

RehabilitacjaDla każdego pacjenta układamy indywidualny program rehabilitacji, który najczęściej łączy elementy leczenia ruchem, zabiegów fizykalnych i masażu.

StomatologiaWysokiej klasy specjaliści znajdą czas dla Państwa problemów dentystycznych.

Start » Rozwój Centrum Wsparcia

Rozwój Centrum Wsparcia:

Projekt Rozwój Centrum Wsparcia Zdrowotnego Osób 65+ w Częstochowie (UDA-RPSL.09.02.06-24-063A/19)

Celem głównym projektu jest wzrost do 31.01.2022 r. deinstytucjonalizacji opieki nad osobami potrzebujących wsparcia w codziennym funkcjonowaniu w wieku 65+ na terenie podregionu częstochowskiego woj. śląskiego w celu ograniczenia potencjalnych hospitalizacji poprzez utworzenie i funkcjonowanie w społeczności lokalnej Centrum Wsparcia Zdrowotnego Osób 65+ w Częstochowie (CWZO65+).

IDEA: jedno miejsce CWZO65+ = kompleksowe wsparcie dla osób potrzebujących wsparcia w codziennym funkcjonowaniu (w odróżnieniu od fragmentarycznego systemu finansowanego ze środków publicznych), osoba ta nigdzie nie musi się zapisywać, czekać w kolejce, dojeżdżać, odbierać wyników, czekać na konsultacje, na rehabilitacje itp, wszystko ma zapewnione w Centrum.

Grupa docelowa to 69 osób potrzebujących wsparcia w codziennym funkcjonowaniu w wieku 65+ z terenu podregionu częstochowskiego woj. śląskiego zagrożonych hospitalizacją, które nie wymagają jeszcze pobytu w szpitalu.

W projekcie zrekrutowano już uczestników, a  sam projekt zakończył się 31.01.2022 r.

NZOZ PRZYCHODNIA LEKARSKA LEGE ARTIS Sp. z o.o. informuje, że pozostaje w gotowości do świadczenia usługi o zakresie zbliżonym do usługi świadczonej w ramach projektu Rozwój Centrum Wsparcia Zdrowotnego Osób 65+ w Częstochowie i podobnej jakości. Aktualna ilość dostępnych miejsc: 12. Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu. 

Uwaga: Od 01.04.2022 Teleporady u specjalistów -2021.12.31

Potrzebujesz porady specjalistycznej u KARDIOLOGA, NEFROLOGA, ENDOKRYNOLOGA, UROLOGA czy ORTOPEDY.

Nic prostszego. Już dziś możemy zaproponować Ci wizytę z wybranym specjalistą za pomocą środków komunikacji takich jak : telefon, chat czy videochat. Wizyta w komfortowych warunkach, bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów za dojazdy. Wizytę umówiamy na konkretną godzinę w czasie dla Ciebie najbardziej odpowiednim.

Tylko w kwietniu cena promocyjna: 120,00 zł za konsultację.

O szczegóły proszę pytać w rejestracji , tel: 34 366-60-33