Lege Artisczyli zgodnie z zasadami sztuki.

RehabilitacjaDla każdego pacjenta układamy indywidualny program rehabilitacji, który najczęściej łączy elementy leczenia ruchem, zabiegów fizykalnych i masażu.

StomatologiaWysokiej klasy specjaliści znajdą czas dla Państwa problemów dentystycznych.

Terapeuci:

Ewa Berowska

Ewa Berowska - Rehabilitacja Częstochowa

Nazywam się Ewa Berowska, jestem fizjoterapeutką. Ukończyłam studia na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, na kierunku Fizjoterapia. Stale kontynuuję naukę, obecnie na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, oraz na licznych kursach i szkoleniach.

Jestem zwolenniczką zdrowego trybu życia i holistycznego podejścia do zdrowia, z tego też powodu dokształcam się również w kierunku dietetyki i naturalnych sposobów leczenia. Na pacjenta zawsze staram się spojrzeć z każdej strony, gdyż mam świadomość, że jest tak wiele przyczyn powstawania dysfunkcji w organizmie.

Oprócz tego zajmuję się również refleksoterapią, czyli leczeniem za pomocą ucisku na odpowiednie punkty, głównie na stopach, stymulując tym samym pracę różnych narządów i układów w organizmie.

Rafał Berent

Rafał Berent - Rehabilitacja Częstochowa

Jestem fizjoterapeutą i masażystą. Ukończyłem studia na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Fizjoterapia w Krakowie. Daje mi to tytuł fizjoterapeuty oraz uprawnienia aby w zgodzie z naukami medycznymi pomagać moim pacjentom. Edukację stale kontynuuję, obecnie na studiach 2 stopnia na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach.

Pomijając tytuły i stopnie, ponieważ to nie one niosą pomoc, jestem pasjonatem masażu i terapii manualnej. Naukę rozpocząłem jeszcze będąc osobą niepełnoletnią, co daje mi już kilka lat zajmowania się tematyką zdrowia i leczenia narządu ruchu. Moja fascynacja wzięła się, jakkolwiek patetycznie to zabrzmi, z chęci pomagania, usuwania cierpienia lub zwykłego uszczęśliwiania ludzi. A cóż może dać większe szczęście, niż długotrwała ulga w bólu?

Poza fizjoterapią zajmuje się również sztukami walki i jestem posiadaczem 1 Dana w Aikido Aikikai. Regularnie trenuję w Częstochowskim Klubie Aikido Aiki-Fit. Wszystkich zachęcam to wzięcia udziału w treningach. Regularny, świadomy trening jest najlepszą profilaktyką powstawania zaburzeń w układzie ruchu.

Aleksandra Gauda

Aleksandra Gauda - Rehabilitacja Częstochowa

Witam, nazywam się Aleksandra Gauda. Miałam przyjemność studiować na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, na Wydziale Wojskowo – Lekarskim, na kierunku Fizjoterapii, gdzie uzyskałam tytuł magistra fizjoterapii. Mimo tego że studia już ukończyłam, ciągle podnoszę swoje kwalifikacje na licznych kursach i szkoleniach: kurs masażu leczniczego w jednostkach chorobowych (dzięki któremu mogę wykonać drenaż limfatyczny, masaż segmentalny, masaż kontrlateralny, masaż centryfugalny, masaż izometryczny i inne), kurs kinesiotapingu, warsztaty z kinetic control (kręgosłup lędźwiowy), warsztat z treningu medycznego oraz wiele innych.

Jestem tutaj żeby Państwu pomóc w walce z bólem, chorobą oraz poprawić jakość życia i w pełni cieszyć się nim.

rehabilitacja częstochowa, rahabilitant w częstochowie, rehabilitować